Warsztaty Mikołajkowe z Rodzicami

30 listopada w klasie 3 i 1 odbyły się Mikołajowe warsztaty, na które zaproszeni zostali Rodzice naszych uczniów. Zajęcia w klasie 3 rozpoczęły się od poznania tematu naszego spotkania dzięki rozwiązaniu matematycznych zadań, a następnie poznania ciekawostek na temat Mikołaja. Wiele radości i chwil skupienia dostarczyło zebranym wspólne rozwiązanie kahoota Mikołajkowego. W klasie 1 uczniowie wraz z Rodzicami omówili symbolikę ozdób choinkowych, ozdoby z dawnych lat, a na koniec wspólnie zatańczyli. Po tym nadeszła chwila na tworzenie klasowych dzieł i tak właśnie powstały stroiki bożonarodzeniowe oraz bombki wykonane metodą decoupage, a także ozdabiane cekinami.  Wszystkie wytwory będą stanowić ozdobę świąteczną naszych klas. Uczniowie klasy 1 ubrali również wspólnie z rodzicami choinkę.
Dziękujemy Rodzicom za udział w warsztatach i pomoc w tworzeniu świątecznego klimatu.