Dzień pluszowego misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza i najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś.
W naszej szkole obchodziliśmy jego święto 24 listopada.  Z tej okazji wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela. Zostały ogłoszone również konkursy na największego i najmniejszego misia oraz na najciekawsze zdjęcie klasowe z misiem.  Największego misia zaprezentował Mateusz Marciniak, a najmniejszego Oliwia Walczak. Zwycięskimi klasami okazały się klasa 2 oraz klasa 4.   Każdy uczeń za udział w obchodach tego święta otrzymał od Samorządu Uczniowskiego żelki oczywiście w kształcie misia.
Jak  można było zauważyć tego dnia na szkolnych korytarzach i w klasach  mimo wielu bardziej atrakcyjnych i coraz nowocześniejszych zabawek moda na pluszowe misie nie przemija