Klasy I-III na tropie dinozaurów

1 czerwca obchodzony jest dzień dziecka. W naszej szkole dzień ten był wyjątkowy. Cała społeczność szkolna udała się tego dnia na wycieczki.  Uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce do Solca Kujawskiego.  Najmłodsi rozpoczęli zwiedzanie JuraParku od wizyty w Parku Miniatur, gdzie mogli obejrzeć miniatury najsłynniejszych zamków w Polsce. Spacerując ścieżką edukacyjną przenieśli się w świat dinozaurów, następnie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych oraz przeżyli fascynującą przygodę podczas seansu w kinie 5D.  Nie zabrakło również zabaw w parku rozrywki, którym mogłoby nie być końca. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi wrażeń i ciekawostek na temat życia prehistorycznych gadów.