PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

W dniach 18 - 20 mają uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Anetą Nuckowską, p. Mariolą Gąsiorowską i p. Dariuszem Skórą zwiedzili urokliwe nadmorskie miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Podręcznikowe wiadomości stały się "dotykalnymi" faktami i zachwycały swoim widokiem. Historyczne i  współczesne wydarzenia zostały przypomniane i utrwalone. Miejsca takie, jak Westerplatte, Stocznia Gdańska, Poczta Polska, Bazylika Mariacka, Kościół św. Brygidy, Dwór Artusa, Katedra Oliwska, Skwer Kościuszki, ORP Błyskawica są tymi, które dla każdego Polaka to miejsca - symbole. Zabytkowe obiekty, nowoczesne budowle, zachwycające rozwiązania architektury krajobrazu, Morze Bałtyckie, Sopockie Molo były ucztą dla zmysłów oraz dla ducha i ciała.