Nagrody dla najlepszych uczniów

Zwyczajem już się stało, że w dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie uzyskujący najlepsze wyniki w nauce oraz osiągający sukcesy w konkursach zapraszani są na posiedzenie Rady Gminy. W tym roku zaszczyt ten spotkał dwoje uczniów naszej szkoły - Wiktorię Roszak, i  Kamila Kuźbę. Poza średnią ocen przekraczającą 5,0 uczniowie ci osiągnęli sukcesy w konkursach na etapie wojewódzkim i ogólnopolskim.

Wiktoria Roszak, tegoroczna absolwentka, uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki i Astronomii. Powtórzyła w ten sposób zeszłoroczne osiągnięcie. Wiktoria wzięła udział w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego, w którym w kategorii drużynowej uzyskała tytuł laureata (1 miejsce w województwie). Uczennica również może się pochwalić osiągnięciami w konkursach matematycznych. Uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Wyróżniona została także w konkursie Kangur Matematyczny oraz w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z Matematyki.

Kamil Kuźba, tegoroczny absolwent, uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki i Astronomii.

Uczniowie nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Opiekunowie uczniów: Zbigniew Karpiński (fizyka i astronomia), Aneta Sikorska (matematyka)