Kolejne recytatorskie sukcesy.

24 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 45. Edycji Konkursu Poezji I Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego, który odbył się w Radziejowskim Domu Kultury. Sześcioro recytatorów w składzie: Natalia Mordyl, Lucyna Gąsiorowska, Wiktoria Kotlarz, Patrycja Roszak, Anna Szydłowska i Paweł Wabiszak godnie reprezentowali naszą placówkę. Uznanie Jury zdobyły Natalia Mordyl, która została laureatką I miejscaw kategorii klas IV -VI i Lucyna Gąsiorowska, którą nagrodzono wyróżnieniem w kategorii klas VII - VIII. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Po ogłoszeniu wyników podziwialiśmy gliniane rękodzieło. Jego wytwórcami, autorami byli uczestnicy tegorocznych warsztatów garncarskich, które zorganizowała ta instytucja kulturalna.