Rewia na lodzie

Dnia 6 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennym wydarzeniu.  Oszałamiający  spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza” wszyscy oglądaliśmy z zachwytem. Lodowa opowieść oparta na motywach baśni Bolesława Leśmiana dostarczyła niesamowitych wrażeń - wspaniała gra aktorska, profesjonalny ruch, taniec, śpiew, efekty świetlne, pirotechniczne itp. to wszystko zgrywało się idealnie. Było to niezwykłe widowisko w wykonaniu ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie  w naszej pamięci z pięknymi przesłankami typu "Nie oceniaj ", "Szanuj przyrodę", itp.
Po spektaklu uczniowie mieli okazję pospacerować uliczkami zabytkowego Torunia. Nie obyło się bez odwiedzin naszego wspaniałego astronoma - Mikołaja Kopernika czy zasłużonych dla naszej ojczyzny  Żołnierzy Wyklętych.
Choć październikowy chłód dał o sobie znać, to i  tak ciepłe wspomnienia pozostaną z nami na długo.