"SŁYNNE KOŚCIOŁY"

Celami 13 marca 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs informatyczno-religijny „Słynne kościoły”, w którym uczniowie mięli za zadanie przedstawienie w formie prezentacji multimedialnej historii słynnego kościoła.

Celami konkursu były zachęcanie uczniów do czynnego zainteresowania tematyką słynnych kościołów w Polsce i na świecie, rozwój umiejętności informatycznych i teologicznych wśród dzieci, popularyzowanie wiedzy informatycznej oraz prezentacja twórczości dziecięcej, promocja umiejętności i talentów.

Spośród prac uczniów klas od 4 do 8 wybrano trzy najpiękniejsze. I  tak:

I miejsce zdobył Mikołaj Wieteska z klasy V,

II miejsce zdobył Damian Kowalski z klasy V,

III miejsce zdobyła Wiktoria Kotlarz z klasy IV.

Gratulujemy uczniom, którzy zwyciężyli i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Spośród prac uczniów klas od 4 do 8 wybrano trzy najpiękniejsze. I  tak:

I miejsce zdobył Mikołaj Wieteska z klasy V,

II miejsce zdobył Damian Kowalski z klasy V,

III miejsce zdobyła Wiktoria Kotlarz z klasy IV.