Konkursy religijne

W ciągu ostatniego tygodnia w naszej szkole odbyły się dwa konkursy religijne. Jeden wymagał wiedzy teoretycznej, zaś drugi talentu plastycznego.

27 października rozstrzygnięto konkurs „Czy znasz Ewangelię wg św. Łukasza?”. Już wiemy, że do etapu diecezjalnego, który będzie miał miejsce wiosną w kategorii klas IV-VI zakwalifikowała się uczennica klasy V – Natalia Mordyl, natomiast w kategorii klas VII-VIII zakwalifikowała się uczennica klasy VII – Marta Wabiszak. Obu dziewczynkom gratulujemy i życzymy powodzenia w kwietniu!

3 listopada trzyosobowe jury, w skład którego wchodziły p. Bożena Kracińska, p. Sławomira Chałajada oraz p. Monika Niezpodzińska wybrało spośród ponad dwudziestu prac te, które wygrały konkurs „Święty uśmiechnięty”. Polegał on na tym, aby w formie lapbooka przedstawić jak najatrakcyjniej i jak najciekawiej życie wybranego świętego. I tak oto jury zdecydowało, że I miejsce będzie należało do Patrycji Pitulskiej z klasy VI, miejsce II – do Klaudii Szatkowskiej z klasy IV, miejsce III – do Amelii Fabisiak z klasy I, zaś trzy wyróżnienia – do Wiktorii Kotlarz z klasy IV, Natalii Mordyl z klasy V oraz Patryka Żywiczyńskiego z klasy VII. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach religijnych!