Sportowe emocje w Sercu Łodzi

W niedzielę, 2 października 2022 roku gościliśmy na stadionie łódzkiego Widzewa, który tego dnia podejmował Raków Częstochowa. Mecz odbył się w ramach rozgrywek piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Serce Łodzi, bo tak nazywany jest stadion Widzewa odwiedziliśmy wspólnie z naszymi koleżankami i kolegami ze szkoły w Byczynie. Emocji i wrażeń było dużo, niestety mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym więc nie mieliśmy okazji oglądać zdobytych bramek.

Na stadionie Widzewa gościliśmy dzięki uprzejmości Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Tylko Widzew”, które ufundowało nam wejściówki na ten mecz, co nie jest rzeczą oczywistą, ponieważ wszystkie miejsca na stadionie zostały wykupione przez karnetowiczów. Dziękujemy.

Mecz z Rakowem z trybun oglądało 17532 widzów z czego 29 z Krzywosądzy i Byczyny.