Pielgrzymka do Lichenia

Młodzież z VIII klasy naszej szkoły udała się we wtorek, 27 września wraz z księdzem proboszczem Jackiem Borowskim, panią  Martą Kotlarz oraz panem Maciejem Maciejewskim na Diecezjalną Pielgrzymkę do Lichenia „Posłani w pokoju Chrystusa”. Uczniowie uczestniczyli w ewangelizacji w bazylice prowadzonej przez Gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji oraz zespół Maksymalni. Wówczas mieli też okazję do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Następnie odbyła się uroczysta Eucharystia, której przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Bp Krzysztof Wętkowski. Po Mszy św. wszyscy udaliśmy się pod dzwonnicę na wspólny obiad. Tradycyjnie młodzież pielgrzymująca na spotkanie ósmych klas do Lichenia otrzymała pamiątkowe różańce. W imieniu opiekunów dziękujemy za wspólną modlitwę i Eucharystię!