Gminny Konkurs Recytatorski "Moja Ojczyzna".

30 mają 2022r. pięć uczennic z klas IV - VII reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Moja Ojczyzna". W czytelni Gminnej Biblioteki w Dobrem  wybrzmiały przepiękne, traktujące o Polsce, liryki polskich poetów. Jurorzy byli pod wrażeniem recytatorskich predyspozycji uczestników oraz ich interesujących wyborów wierszy. Po burzliwej naradzie wyłonili grono zwycięzców, wśród których znalazły się nasze uczennice:    Paulina Marciniak - laureatka III miejsca oraz Marta Wabiszak - wyróżniona. Pozostałe uczestniczki choć tym razem bez miejsc, to trzeba przyznać, że godnie reprezentowały naszą placówkę.  Miłość do poezji mają w swoich sercach i to jest budujące.  Wszystkim uczestniczkom serdeczne dziękujemy i życzymy sukcesów.