Zasady rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej w roku szkolnym 2015/2016.

Od 1 września 2015 r., obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci urodzone w okresie 1 lipca - 31 grudnia 2008 oraz dzieci urodzone w 2009 r. (zgłoszenie/wniosek-karta zapisu do odbioru w sekretariacie szkoły).

1)     Do klasy pierwszej szkoły podstawowej z urzędu przyjmuje się dzieci zamieszkujące w obwodzie szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców.

2)     Kandydat zamieszkujący poza obwodem szkoły podstawowej może być przyjęty do szkoły jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

7)     Do wniosku bądź zgłoszenia należy załączyć:

a)     odpis aktu urodzenia (do wglądu);
b)     opinie i orzeczenia z poradni psychologiczno-pedagogicznej;

8)     Dokumenty należy składać w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Krzywosądzy do 17 kwietnia 2015 r.

9)     Postępowanie rekrutacyjne trwa do 10 maja. Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do klasy pierwszej nastąpi do 15 maja.